Modelki i fotomodelki

Trening EMS w świecie modelingu wykorzystywany jest bardzo chętnie juz od kilku lat – dzięki treningom EMS modelki takie jak Alessandra Ambrosio czy Romee Strijd mogą pochwalić się płaskimi brzuchami, jędrnymi pośladkami i umięśnionymi, ale smukłymi, nogami.

Dlaczego?

Ponieważ metoda EMS pozwala doskonale wymodelować ciało bez nadmiernego rozbudowania mięśni.

Jednocześnie, EMS jest jednym ze sposobów radzenia sobie z powszechnymi u modelek problemami z bólem pleców i kręgosłupa, które są często konsekwencją chodzenia w butach na wysokich obcasach. EMS wzmacnia mięśnie brzucha oraz górny odcinek pleców, który od noszenia wysokich butów, może być słabszy (kifoza piersiowa).

Efekty treningu EMS:

  • Kontrolowany modeling ciała

  • Płaski brzuch
  • Jędrne pośladki

  • Smukłe nogi
  • Ochrona przed bólem pleców
  • Minimalizacja negatywnych skutków noszenia butów na wysokim obcasie

Fotomodelki polecają!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisifwcing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore roipi magna aliqua. Ut enim ad minim veeniam, quis nostruklad exercitation.

MAGDA


32 lata


Przed ciążą byłam bardzo aktywną osobą. To się jednak zmieniło po ciąży. Wiedziałam, że powrót do dawnej formy, będzie wymagało dużej pracy. Próbowałam ćwiczyć samam w domu, ale nie przynosiło to oczekiwanych efektów. Poszukałam treningów przeznaczonych dla kobiet po porodzie i tak trafiłam na treningi metodą EMS do Studia Easy Fit 20. Jestem zachwycona! Już po kilku treningach poczułam się sprawniejsza i silniejsza, ciało stało się sprężyste, a brzuch z treningu na trening bardziej jędrny i przypominający mój dawny brzuch, sprzed ciąży. Treningi EMS nie dość, że krótkie, to przeprowadzane w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Klub bardzo zadbany i czysty. Polecam z czystym sumieniem!

ODBIERZ DARMOWY
TRENING JUŻ DZIŚ

ODBIERZ DARMOWY TRENING

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI