Odchudzanie i redukcja cellulitu

Treningi EMS to skuteczna i robiąca obecnie furorę w świecie metoda pomocna w modelowaniu ciała i redukcji tkanki tłuszczowej.

Korzystają z niej często celebryci, gwiazdy show businessu i modelingu.

Już pojedyncza sesja treningowa zwiększa istotnie całkowity dzienny wydatek energetyczny i pobudza metabolizm, ułatwiając spalanie zbędnych kalorii*.

EMS doskonale także wpływa na sprężystość skóry, ujędrnia ciało i znacznie zmniejsza cellulit.

* Short time effect of a single session of intense whole-body electromyostimulation on energy expenditure. A contribution to fat reduction? Teschler M, et al. Appl Physiol Nutr Metab. 2018.

Co zyskujesz

  • Redukcja tkanki tłuszczowej

  • Znaczne zwiększenie dziennego wydatku energetycznego
  • Pobudzenie metabolizmu

  • Zwiększenie sprężystości skóry
  • Ujędrnienie ciała
  • Znaczne zmniejszenie cellulitu

Gwiazdy show biznesu polecają!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisifwcing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore roipi magna aliqua. Ut enim ad minim veeniam, quis nostruklad exercitation.

MAGDA


32 lata


Przed ciążą byłam bardzo aktywną osobą. To się jednak zmieniło po ciąży. Wiedziałam, że powrót do dawnej formy, będzie wymagało dużej pracy. Próbowałam ćwiczyć samam w domu, ale nie przynosiło to oczekiwanych efektów. Poszukałam treningów przeznaczonych dla kobiet po porodzie i tak trafiłam na treningi metodą EMS do Studia Easy Fit 20. Jestem zachwycona! Już po kilku treningach poczułam się sprawniejsza i silniejsza, ciało stało się sprężyste, a brzuch z treningu na trening bardziej jędrny i przypominający mój dawny brzuch, sprzed ciąży. Treningi EMS nie dość, że krótkie, to przeprowadzane w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Klub bardzo zadbany i czysty. Polecam z czystym sumieniem!

ODBIERZ DARMOWY
TRENING JUŻ DZIŚ

ODBIERZ DARMOWY TRENING

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI