Rehabilitacja kręgosłupa

Trening EMS bardzo skutecznie eliminuje dolegliwości pleców, które, w pewnym momencie swojego życia, odczuwa ponad 85% kobiet i podobny odsetek mężczyzn. Jest stosowany w rehabilitacji od wielu lat i stanowi bardzo skuteczne narzędzie w leczeniu bólu kręgosłupa.

Najczęściej przyczyną dolegliwości kręgosłupa jest pozycja siedząca w pracy, w której kręgosłup jest przez wiele godzin w pozycji zgiętej. To ona jest przyczyną bólów przeciążeniowych.

Jeśli i Ty cierpisz z powodu dysfunkcji kręgosłupa lub jesteś po jego urazie, jeśli dokuczają Ci bóle pleców, nawet po godzinie siedzenia przy biurku, działaj u podstaw – zbuduj gorset z mięśni, który utrzyma Twój kręgosłup w stabilnej pozycji. Pożegnaj bolesne problemy raz na zawsze!

Trening EMS, oddziałuje  na mięśnie głębokie wzmacniając tzw. stabilizację centralną, jednocześnie nie powoduje dodatkowego przeciążenia kręgosłupa, jak ma to miejsce w trakcie treningu klasycznego. Utrzymanie silnego, wytrzymałego i elastycznego gorsetu mięśniowego wokół kręgosłupa uchroni Cię przed bólami pleców i pomoże utrzymać mobilność przez całe życie.

Co zyskujesz

  • Eliminacja dolegliwości bólowych pleców

  • Ochrona przed bólami pleców dla osób pracujących za biurkiem
  • Wzmocnienie gorsetu mięśni współpracujących z kręgosłupem

  • Wzmocnienie stabilizacji centralnej
  • Zwiększenie wytrzymałości gorsetu mięśniowego
  • Zwiększenie mobilności i elastyczności mięśni głębokich

Pracownicy biurowi polecają!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisifwcing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore roipi magna aliqua. Ut enim ad minim veeniam, quis nostruklad exercitation.

MAGDA


32 lata


Przed ciążą byłam bardzo aktywną osobą. To się jednak zmieniło po ciąży. Wiedziałam, że powrót do dawnej formy, będzie wymagało dużej pracy. Próbowałam ćwiczyć samam w domu, ale nie przynosiło to oczekiwanych efektów. Poszukałam treningów przeznaczonych dla kobiet po porodzie i tak trafiłam na treningi metodą EMS do Studia Easy Fit 20. Jestem zachwycona! Już po kilku treningach poczułam się sprawniejsza i silniejsza, ciało stało się sprężyste, a brzuch z treningu na trening bardziej jędrny i przypominający mój dawny brzuch, sprzed ciąży. Treningi EMS nie dość, że krótkie, to przeprowadzane w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Klub bardzo zadbany i czysty. Polecam z czystym sumieniem!

ODBIERZ DARMOWY
TRENING JUŻ DZIŚ

ODBIERZ DARMOWY TRENING

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI