Sport profesjonalny

Metoda EMS, stosowana początkowo jedynie do rehabilitacji kontuzjowanych zawodników, dzięki swojej skuteczności rozpowszechniła się w treningach przygotowujących sportowców do zawodów.

Obecnie z  EMS korzystają z doskonałymi rezultatami zawodowi sportowcy – wśród nich są min tacy czołowi sportowcy jak Usain Bolt, bracia Kliczko czy Sean Avery.  Piłkarze drużyn Bayernu Monachium, Realu Madryt i Atletico Madryt korzystają z treningów EMS regularnie i stanowią one część ich programu treningowego.

Przydatność treningów EMS w sporcie potwierdzają doskonałe wyniki, jakie osiągają sportowcy stosujący tą metodę – w poprawie siły i wydajności mięśni, a także w zwiększeniu szybkości motorycznej oraz wzmocnieniu wytrzymałość i ogólnej sprawności fizycznej.

Badania wykonane przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln dowodzą, że trening EMS jest o 40% bardziej efektywny, niż tradycyjny trening siłowy.

Doskonałe efekty przynosi także sportowcom umiejętne (pod ścisłą kontrolą trenerów) połączenie treningów EMS z konwencjonalnymi treningami. Skumulowany efekt obu metod maksymalizuje wyniki przy mniejszym koszcie energetycznym dla sportowca.

Co zyskujesz

  • Poprawa siły

  • Zwiększenie wydajności mięśni
  • Wzrost szybkości motorycznej

  • Wzmocnienie wytrzymałości
  • Zmniejszone ryzyko kontuzji
  • Poprawa ogólnej sprawności fizycznej

Sportowcy polecają!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisifwcing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore roipi magna aliqua. Ut enim ad minim veeniam, quis nostruklad exercitation.

MAGDA


32 lata


Przed ciążą byłam bardzo aktywną osobą. To się jednak zmieniło po ciąży. Wiedziałam, że powrót do dawnej formy, będzie wymagało dużej pracy. Próbowałam ćwiczyć samam w domu, ale nie przynosiło to oczekiwanych efektów. Poszukałam treningów przeznaczonych dla kobiet po porodzie i tak trafiłam na treningi metodą EMS do Studia Easy Fit 20. Jestem zachwycona! Już po kilku treningach poczułam się sprawniejsza i silniejsza, ciało stało się sprężyste, a brzuch z treningu na trening bardziej jędrny i przypominający mój dawny brzuch, sprzed ciąży. Treningi EMS nie dość, że krótkie, to przeprowadzane w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Klub bardzo zadbany i czysty. Polecam z czystym sumieniem!

ODBIERZ DARMOWY
TRENING JUŻ DZIŚ

ODBIERZ DARMOWY TRENING

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI