Sport profesjonalny

Metoda EMS, stosowana początkowo jedynie do rehabilitacji kontuzjowanych zawodników, dzięki swojej skuteczności rozpowszechniła się w treningach przygotowujących sportowców do zawodów.

Obecnie z  EMS korzystają z doskonałymi rezultatami zawodowi sportowcy – wśród nich są min tacy czołowi sportowcy jak Usain Bolt, bracia Kliczko czy Sean Avery.  Piłkarze drużyn Bayernu Monachium, Realu Madryt i Atletico Madryt korzystają z treningów EMS regularnie i stanowią one część ich programu treningowego.

Przydatność treningów EMS w sporcie potwierdzają doskonałe wyniki, jakie osiągają sportowcy stosujący tą metodę – w poprawie siły i wydajności mięśni, a także w zwiększeniu szybkości motorycznej oraz wzmocnieniu wytrzymałość i ogólnej sprawności fizycznej.

Badania wykonane przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln dowodzą, że trening EMS jest o 40% bardziej efektywny, niż tradycyjny trening siłowy.

Doskonałe efekty przynosi także sportowcom umiejętne (pod ścisłą kontrolą trenerów) połączenie treningów EMS z konwencjonalnymi treningami. Skumulowany efekt obu metod maksymalizuje wyniki przy mniejszym koszcie energetycznym dla sportowca.

Co zyskujesz

  • Poprawa siły

  • Zwiększenie wydajności mięśni
  • Wzrost szybkości motorycznej

  • Wzmocnienie wytrzymałości
  • Zmniejszone ryzyko kontuzji
  • Poprawa ogólnej sprawności fizycznej

Jeśli jesteś sportowcem i szukasz skutecznego uzupełnienia treningów, które znacząco poprawi Twoje wyniki, siłę i wydolność, powinieneś spróbować treningu EMS — bez względu na to, jaką dyscyplinę uprawiasz i na jakim stopniu zaawansowania się znajdujesz. Taki dodatek do codziennych ćwiczeń pozwoli Ci szybko uzyskać efekty i pozostawić przeciwników daleko w tyle. Dlaczego?

Trener EMS Warszawa

Trenerzy zauważyli, że choć początkowo EMS stanowiło sposób na rehabilitację sportowców po kontuzjach, szybko stała się elementem przygotowywania zawodników do startów, ze względu na swoje zalety i możliwość szybkiego uzyskania efektów. To zdrowa i bezinwazyjna metoda, która znacząco poprawia siłę i wydolność mięśni, zwiększa szybkość motoryczną i wytrzymałość, a także zmniejsza ryzyko kontuzji i pozytywnie wpływa na ogólną sprawność fizyczną. Jeśli więc trenujesz i wiążesz swoją przyszłość ze sportem, powinieneś odbyć chociaż kilka sesji EMS, by poznać nowy i efektowny sposób ćwiczeń.

EMS: trening personalny Warszawa

Zawodowi sportowcy korzystają z EMS regularnie, bo ogranicza do minimum ryzyko kontuzji i nie przeciążą stawów, a przy tym rewelacyjnie wpływa na cały organizm i znacząco poprawia wyniki. Na jakiej zasadzie to działa? Osoba trenująca zakłada specjalny kostium do ćwiczeń z elektrodami, które pobudzają mięśnie (w tym także mięśnie głębokie) do większego wysiłku. Dzięki temu uzyskujemy efekt ćwiczeń na siłowni, ale w krótszym czasie i bez obciążania organizmu.

Trening trwa około dwudziestu minut, więc cały pobyt w studiu EMS może trwać zaledwie pół godziny i wystarczą dwa treningi w tygodniu, by poczuć znaczącą różnicę. Można cieszyć się wysportowaną sylwetką przy niewielkim wysiłku i bez obciążania stawów oraz zwiększyć swoją szansę na sukces w uprawianiu ulubionej dyscypliny sportowej. Ogólne poprawienie siły, kondycji i wydolności w widoczny sposób przekłada się na wyniki w zawodach i podczas tradycyjnych sportowych treningów.

Sportowcy polecają!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisifwcing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore roipi magna aliqua. Ut enim ad minim veeniam, quis nostruklad exercitation.


EWA

32 lata


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


MONIKA

24 lata


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


RENATA

28 lat


Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

ODBIERZ DARMOWY
TRENING JUŻ DZIŚ

ODBIERZ DARMOWY TRENING

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI